KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 14378401
nr 1437 8401
Salvador DalÃ
(1904-1989), Spanien
Färgetsning, Signerad, numrerad 34/300. Oramat löst blad, Bildmått: 39x49. Bladets mått: 56x76 cm
Kondition: slitage, fläckar, missfärgningar
Salvador DalÃ, spansk målare född 1904, död 1989.
Utrop:
800 kr
Såld:
800 kr
måndag 13 december 2021
kl 20:49:10
350 kr
500 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
800 kr